Přeskočit na hlavní obsah

Sonický zubní kartáček

Dlouho jsem přemýšlela o koupi elektrického zubního kartáčku. Vůbec jsem nevěděla jaký. Jestli s kulatou hlavicí anebo klasickou obdélníkovou. Jestli sonický nebo oscilační. Jestli mi bude stačit pouze s jednou funkcí čištění zubů anebo s více funkcemi. Nakonec jsme si k vánocům celá rodina navzájem darovala sonické kartáčky Sencor SOC 3311BK a SOC 3312WH.
Již po prvním čištění byl znát obrovský rozdíl od manuálního čištění zubů. Nikdy jsem neměla zuby takhle hladké! U manuálního čistění jsem měla problém s kvrácením dásní a pořád nevěděla proč. Na zuby a dásně jsem nějak extra netlačila a přesto bylo celé umyvadlo od krve. Se sonickým kartáčkem mě krvácení dásní úplně opustilo a k tomu mám krásně čisté a hladké zuby! V popisu kartáčku se píše, že čistí až o 75% lépe než manuální čištění. Nechtěla jsem tomu věřit, ale hned první čištění mě o tom přesvědčilo. Jsem naprosto spokojená a unešená! Tohle byla zase jednou dobrá investice do zdraví i do krásy. Protože co je víc než krásný a zářivý úsměv?

brushing, charcoal, and enamel image

O kartáčku:
Tento zubní kartáček má několik funkcí:
clean - klasické čistění,
white - odstranění vodního kamene a pigmentových skvrn
sensitive - pro citlivé zuby
massage - na citlivé dásně
polish - na lesk zubů.Kartáček je vodotěsný a má časovač. Lehké zadrhnutí upozorňuje, abyste se s kartáčkem přesunuli do další části úst a věnovali tak všem zubům stejný časový prostor.

V balení najdete nabíječku, cestovní pouzdro, ve kterém můžete kartáček také nabíjet, stejným způsobem jako váš mobilní telefon. V cestovním pouzdře je zabudované UV světlo, které dokáže sterilizovat výměnné hlavice již za 8 minut. Výdrž baterie je neskutečný - vydrží až 45 dní bez nabití. Kartáček používám již skoro měsíc a baterie mi ukazuje, že je stále plně nabitá. A suprová je také cenová dostupnost náhradních hlavic - zakoupíte za 399kč 4 hlavice. U jiných značek zaplatíte stejnou cenu pouze za 2 náhradní hlavice.

Jediná nevýhoda elektrického kartáčku oproti manuálnímu čistění je, že bude chvíli trvat než se s tím naučíte zacházet a nebudete mít komplet zastříkané zrcadlo od zubní pasty.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

ohlédnutí za rokem 2019

Další rok se pomalu chýlí ke konci. Je až neuvěřitelné, jak rychle utekl. A co mi tento rok přinesl?
Rok 2019 byl hodně hektický s minimálním volným časem sama pro sebe. Pořád v jednom kole. Ale také byl plný změn v osobním životě. Na začátku roku jsem se přestěhovala k příteli. Tohle byla jedna z největších a nejkrásnějších změn tohoto roku. Za měsíc to už bude rok, co spolu bydlíme a s úsměvem můžu říct, že všechno funguje jako na drátkách a bez větších problémů a hádek. Všechno se tak nějak zaběhlo postupem času, skloubili naše harmonogramy, návyky, zlozvyky a každodenní rutinu a myslím, že lépe už nám to ani fungovat nemůže. V únoru jsem skončila v nemocnici s motáním hlavy. Do teď absolutně vůbec nevím, co mi bylo a proč jsem tam vlastně ležela. Ale to není to podstatné. Podstatné je že mě to probralo ze sna a veškerých mých představ o životě a uvědomila si, jak rychle můžeme o ten svůj krásný život plný nezrealizovaných snů přijít a zůstat připoutaní k lůžku pouze se svými myš…

Můj život v karanténě

Máme tady jaro, i když za okny to tak momentálně vůbec nevypadá - u nás právě sněží! S přicházejícím teplem však vstoupila do našich životů i karanténa nebo-li omezený pohyb lidí venku kvůli řádícímu nebezpečnému viru. Všichni nepracující a zodpovědní lidé tráví nejvíce svého času doma. Hlavně z důvodu, aby ochránili sebe a svou rodinu a snížili tak možnost se tímto virem nakazit.


První věc, kterou však lidé začali řešit byly peníze. Jak všechno momentálně zaplatí, když mají poloviční nebo vůbec žádný plat. Ano, neřešili, jak se co nejvíce ochránit před touto zákeřnou nemocí, ignorovali tak své zdraví a v první řadě řešili úbytek peněz. A já se ptám - proč si lidé během své výdělečné činnosti nenašetřili na své živobytí na nějaký ten měsíc bez příjmu? Proč místo zbytečného rozhazování si nenašetřili? Aspoň by si teď nemuseli stěžovat ve večerních zprávách a odpovídat "nevím, jak bez práce všechno zaplatím" ale mohli odpovědět "mám na pár měsíců našetřeno". Místo d…

Společný FIT START aneb o mé 30ti denní výzvě

Před nějakou dobou mě zaujaly příspěvky na instagramu od holek, které makají podle Peti Elblové. Koukala jsem na ty proměny jako blázen a od té doby mi leží v hlavě, zda mám taky zakoupit její "zázračný" ebook. Pořád jsem na vážkách. Nikdy mě totiž nebavilo cvičit podle videí ani podle přesně stanovených plánů. Vždycky se totiž našlo něco, co mě na tom rozčilovalo, nebavilo a tak jsem vždy brzy skončila. Mezi mým uvažováním vydala další ebook a tak jsem ještě více na vážkách, stojí totiž jednou tolik. Každopádně na konci prosince sestavila ze svých videí 30ti denní výzvu pod názvem - společný fit start. Hlavním cílem bylo nečekat až na 1. ledna, ale začít HNED. A já se do toho pustila právě proto, abych zjistila, zda mi její cvičení bude vyhovovat a abych se konečně rozhodla, jestli do toho jejího ebooku zainvestuju.


Můj cvičební plán byl už tak dost našlapaný a já přesně nevěděla, kam výzvu časově zařadím. Netušila jsem, jak moc to bude nebo nebude náročné. Kolik mi to zab…