Přeskočit na hlavní obsah

Sonický zubní kartáček

Dlouho jsem přemýšlela o koupi elektrického zubního kartáčku. Vůbec jsem nevěděla jaký. Jestli s kulatou hlavicí anebo klasickou obdélníkovou. Jestli sonický nebo oscilační. Jestli mi bude stačit pouze s jednou funkcí čištění zubů anebo s více funkcemi. Nakonec jsme si k vánocům celá rodina navzájem darovala sonické kartáčky Sencor SOC 3311BK a SOC 3312WH.
Již po prvním čištění byl znát obrovský rozdíl od manuálního čištění zubů. Nikdy jsem neměla zuby takhle hladké! U manuálního čistění jsem měla problém s kvrácením dásní a pořád nevěděla proč. Na zuby a dásně jsem nějak extra netlačila a přesto bylo celé umyvadlo od krve. Se sonickým kartáčkem mě krvácení dásní úplně opustilo a k tomu mám krásně čisté a hladké zuby! V popisu kartáčku se píše, že čistí až o 75% lépe než manuální čištění. Nechtěla jsem tomu věřit, ale hned první čištění mě o tom přesvědčilo. Jsem naprosto spokojená a unešená! Tohle byla zase jednou dobrá investice do zdraví i do krásy. Protože co je víc než krásný a zářivý úsměv?

brushing, charcoal, and enamel image

O kartáčku:
Tento zubní kartáček má několik funkcí:
clean - klasické čistění,
white - odstranění vodního kamene a pigmentových skvrn
sensitive - pro citlivé zuby
massage - na citlivé dásně
polish - na lesk zubů.Kartáček je vodotěsný a má časovač. Lehké zadrhnutí upozorňuje, abyste se s kartáčkem přesunuli do další části úst a věnovali tak všem zubům stejný časový prostor.

V balení najdete nabíječku, cestovní pouzdro, ve kterém můžete kartáček také nabíjet, stejným způsobem jako váš mobilní telefon. V cestovním pouzdře je zabudované UV světlo, které dokáže sterilizovat výměnné hlavice již za 8 minut. Výdrž baterie je neskutečný - vydrží až 45 dní bez nabití. Kartáček používám již skoro měsíc a baterie mi ukazuje, že je stále plně nabitá. A suprová je také cenová dostupnost náhradních hlavic - zakoupíte za 399kč 4 hlavice. U jiných značek zaplatíte stejnou cenu pouze za 2 náhradní hlavice.

Jediná nevýhoda elektrického kartáčku oproti manuálnímu čistění je, že bude chvíli trvat než se s tím naučíte zacházet a nebudete mít komplet zastříkané zrcadlo od zubní pasty.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Na špatné/správné cestě

Když jsem vydala svou prvotinu, spustila eshop a založila blog byla jsem tak strašně šťastná a pyšná hned z několika důvodů:  opravdu jsem napsala celou knihu  s pomocí grafika jsem ji vydala vlastním nákladem  spustila svůj vlastní eshop  splnila jsem si svůj velký sen  Když se kniha začala dostávat do podvědomí lidí a začala přicházet zpětná vazba, pocity štěstí a hrdosti se zdvojnásobily. Jelikož ze všech prodaných knih, přišla pouze jedna negativní odezva, jinak byly všechny pozitivní. A to jsem opravdu vůbec ale vůbec nečekala. Pořád jsem to brala jako takové to moje psaní, které jsem posunula jistým směrem, dotáhla do konce a vydala si svou knihu a splnila si tak ten svůj sen. Nic víc, nic míň. Nevěřila jsem si natolik, abych sklízela pozitivní ohlasy. Počítala jsem spíš se zničující kritikou. Tato pozitivní odezva mě tak hřála na srdci a naplňovala štěstím a neskutečnou euforií a novou energií, že jsem se rozhodla v tom pokračovat a věnovat se psaní dál. Cítila jsem se jako by

A je tady zase -> ... KARANTÉNA

Už je to pár dní, co sedím doma a nemůžu nikam ven - padla na mě karanténa. Je to pár dní od mého pozitivního testu na Covid. Nakazila jsem se od marodícího přítele, ale s minimálními příznaky. Dostihlo mě pouze klasické nachlazení: rýma, kašel a pak ztráta chuti a čichu. Nic, co by mě připoutalo k posteli. Přítele však postihla ta horší varianta a trpěl v posteli víc jak týden, kdy neměl sílu se ani dívat na telku. Rozhodně není na místě nic podcenit. Já jsem akorát měla to štěstí, že jsem si vypěstovala zřejmě dobrou imunitu z té mé diety kvůli léčení štítné žlázy a teď jsem za ni neskutečně vděčná. Správné jídlo a výživa dokáže s tělem opravdové zázraky! Ale zpět ke karanténě. Těch prvních pár dní jsem byla z celé situace nesvá. Měla jsem svým způsobem radost, že nemusím do práce a mám pár dní volna pro sebe, i když jsem nevěděla, jak s těmito dny naložím. Jak naložím s tím, že nemůžu na poštu, jít na procházku - prostě jen sedět doma. Vypadalo to jako nekončící peklo. Po 3 dnech j

Můj život v karanténě

Máme tady jaro, i když za okny to tak momentálně vůbec nevypadá - u nás právě sněží! S přicházejícím teplem však vstoupila do našich životů i karanténa nebo-li omezený pohyb lidí venku kvůli řádícímu nebezpečnému viru. Všichni nepracující a zodpovědní lidé tráví nejvíce svého času doma. Hlavně z důvodu, aby ochránili sebe a svou rodinu a snížili tak možnost se tímto virem nakazit. První věc, kterou však lidé začali řešit byly peníze. Jak všechno momentálně zaplatí, když mají poloviční nebo vůbec žádný plat. Ano, neřešili, jak se co nejvíce ochránit před touto zákeřnou nemocí, ignorovali tak své zdraví a v první řadě řešili úbytek peněz. A já se ptám - proč si lidé během své výdělečné činnosti nenašetřili na své živobytí na nějaký ten měsíc bez příjmu? Proč místo zbytečného rozhazování si nenašetřili? Aspoň by si teď nemuseli stěžovat ve večerních zprávách a odpovídat "nevím, jak bez práce všechno zaplatím" ale mohli odpovědět "mám na pár měsíců našet