Přeskočit na hlavní obsah

Sonický zubní kartáček

Dlouho jsem přemýšlela o koupi elektrického zubního kartáčku. Vůbec jsem nevěděla jaký. Jestli s kulatou hlavicí anebo klasickou obdélníkovou. Jestli sonický nebo oscilační. Jestli mi bude stačit pouze s jednou funkcí čištění zubů anebo s více funkcemi. Nakonec jsme si k vánocům celá rodina navzájem darovala sonické kartáčky Sencor SOC 3311BK a SOC 3312WH.
Již po prvním čištění byl znát obrovský rozdíl od manuálního čištění zubů. Nikdy jsem neměla zuby takhle hladké! U manuálního čistění jsem měla problém s kvrácením dásní a pořád nevěděla proč. Na zuby a dásně jsem nějak extra netlačila a přesto bylo celé umyvadlo od krve. Se sonickým kartáčkem mě krvácení dásní úplně opustilo a k tomu mám krásně čisté a hladké zuby! V popisu kartáčku se píše, že čistí až o 75% lépe než manuální čištění. Nechtěla jsem tomu věřit, ale hned první čištění mě o tom přesvědčilo. Jsem naprosto spokojená a unešená! Tohle byla zase jednou dobrá investice do zdraví i do krásy. Protože co je víc než krásný a zářivý úsměv?

brushing, charcoal, and enamel image

O kartáčku:
Tento zubní kartáček má několik funkcí:
clean - klasické čistění,
white - odstranění vodního kamene a pigmentových skvrn
sensitive - pro citlivé zuby
massage - na citlivé dásně
polish - na lesk zubů.Kartáček je vodotěsný a má časovač. Lehké zadrhnutí upozorňuje, abyste se s kartáčkem přesunuli do další části úst a věnovali tak všem zubům stejný časový prostor.

V balení najdete nabíječku, cestovní pouzdro, ve kterém můžete kartáček také nabíjet, stejným způsobem jako váš mobilní telefon. V cestovním pouzdře je zabudované UV světlo, které dokáže sterilizovat výměnné hlavice již za 8 minut. Výdrž baterie je neskutečný - vydrží až 45 dní bez nabití. Kartáček používám již skoro měsíc a baterie mi ukazuje, že je stále plně nabitá. A suprová je také cenová dostupnost náhradních hlavic - zakoupíte za 399kč 4 hlavice. U jiných značek zaplatíte stejnou cenu pouze za 2 náhradní hlavice.

Jediná nevýhoda elektrického kartáčku oproti manuálnímu čistění je, že bude chvíli trvat než se s tím naučíte zacházet a nebudete mít komplet zastříkané zrcadlo od zubní pasty.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Život OFFline

S přítelem máme za sebou dva měsíce společného bydlení. Nádherné dva měsíce.
Během těch dvou měsíců se stal velký zázrak a mě nějakým záhadným způsobem opustilo spoustu špatných návyků, zlozvyků, úchylek a závislostí... Samo od sebe. Nenásilně. A nejlepší je, že mi z toho vůbec nic nechybí a vlastně mi je celkově tak nějak líp.
Jelikož se teď s přítelem vidíme každý den, nemám důvod v jednom kuse kontrolovat telefon a sociální sítě, jestli náhodou o sobě nedal vědět. To způsobilo, že na sociálních sítích trávím najednou minimum svého času. To vyrušilo i další moji úchylku - neustálé sledování nejrůznějších eshopů s oblečením a kosmetikou. A logicky čím víc věcí vidím, tím víc věcí se mi líbí a tím pádem i tím víc věcí "strašně nutně potřebuju" a pak šíleně utrácím někdy i za úplné zbytečnosti, které se pak jen někde válí úplně zbytečně. Následně se pak rozčiluju, nad tím proč nevydělávám miliony, abych mohla neomezeně utrácet. Tím jsem si vyvolávala krátkodobé stresy a ner…

Jak si vydat svou knihu?

Jelikož se mě ptá pořád čím dál víc lidí, co vlastně takové vydání knihy obnáší, kolik to stojí, jak to funguje, co všechno se musí zařídit, vytvořit, jak je to s ISBN a spoustě dalších věcí, rozhodla jsem se vám to tady nějak shrnout. Popsat a vysvětlit, jak se to povedlo právě mě.

Je pravda, že rozhodování jestli to, co právě píšu, mám ukázat pouze pár svým nejbližším a pak to nechat odpočívat v nejspodnější zásuvce anebo to nechat spatřit světlo světa a vydat to, bylo opravdu těžké. Bude to vůbec někoho zajímat? Je možné, že to někoho bude bavit číst? Jaká věková kategorie by to vůbec měla číst? Nejsou to jen moje výmysly a hromada sraček, které každý roznese na kopytech? Pokud to vydám, jak na to budou lidi reagovat? A je vůbec možné a reálné, aby se to vůbec vydalo? Co všechno bych pro to musela udělat?.. Otazníků bylo v hlavě opravdu hodně. 
V té době jsem na internetu hledala různé články, návody, rady, které se týkají tohoto tématu a můžu říct, že na dnešní dobu jich bylo o…

This is a life...

Horký čaj a miska s oloupaným grepem na stole, maska napatlaná na obličeji, z aroma lampy se kouří, hudba puštěná, pračka se pere a já konečně zase usedám k dalšímu článku, protože mám zase jednou trošku víc času sama pro sebe.
Na začátku roku jsem udělala jedno velké rozhodnutí - přestěhovala jsem se k příteli. Takže od konce prosince panoval velký chaos. Dělali jsme rekonstrukci - z jednoho pokoje jsme udělali dva - ložnici a dětský pokoj. Předpokládám, že si dovedete živě představit ten totální bordel všude. Roztočil se mi kolotoč: práce, úklid, práce, malování, práce, úklid, práce, malování, práce, úklid, balení, práce, stěhování, práce, stěhování, práce, vybalování, práce a takhle pořád dokola téměř dva měsíce v kuse bez jediného volného dne. Bylo to neskutečně náročné a jsem strašně ráda, že to máme za sebou. Ještě čtrnáct dní zpátky jsme dělali nové omítky v koupelně a na chodbě, takže zase nový bordel, malování a uklízení. Stále ještě spousta mých věcí nemá své místo, pořád ch…