Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky voleb 2021

 K politické situaci se obvykle vůbec nevyjadřuju. Ani politické záležitosti nesleduju - hlavně z důvodu, abych nebyla nonstop vytočená a nepřidělávala si další problémy tím, co sotva ovlivním. Ale když mě současná politická situace budí hrůzou ve 4 hodiny ráno, musím to ze sebe dostat.

Pořád nemůžu uvěřit tomu, co se teď v Česku během víkendu odehrálo. Všichni nadšeně slaví, jak krásně odvolili a nevyhrálo ANO. Všude po sociálních sítích probíhají bouřlivé oslavy a jásání. Nevyhrálo ANO a komunisti nedostali žádné křesla. Opravdu velké "wow" k oslavám! Zamyslel se ale někdo nad tím, co tahle volba a vaše rozhodnutí přinese? Co se změní? A jestli k lepšímu nebo horšímu? Nebo jste všichni zaslepeně volili SPOLU primárně jen proto, aby nevyhrálo ANO? Absolutně nechápu, co je na tom ke slavení. Mě tohle seskupení SPOLU, ANO a Piráti leda tak nahání brutální hrůzu. Vy všichni, co se právě teď radujete, že jste šli volit, zvolili správně a díky vám ANO nebylo první - doufám, že stejně bouřlivě budete na hranicích vítat migranty s otevřenou náručí. Dokonce i potom, co vy se budete dřít v práci jako blbci a oni budou mít větší příjem ze sociálních dávek, aniž by museli hnout prstem. A to nemluvím o jejich kultuře, náboženství a násilnosti. Strašně se těším na to, až se na ně šťastně budete usmívat, když právě tohle teď tak bouřlivě oslavujete. 

Dále budeme ještě větší lízači prdelí EU než jsme byli do teď. Pořád budeme plnit jejich nesmyslné výmysly, které nám neustále jen škodí. Budeme posílat peníze do společenství EU na podporu těch nejnesmyslnějších projektů a zároveň čerpat dotace na stejně nesmyslné projekty. Ok. Slavíme dál. A budeme slavit tak dlouho, dokud nepřivítáme do naší země měnu EURO, která nás položí na lopatky tak jako to udělala v řadě jiných zemích. Těším se na ty bouřlivé oslavy až chleba bude stát 5 éček a káva do kelímku 10 éček a platy nám zůstanou stejné. To se nám pak bude krásně žít! Ale už bez oslav, protože si je nebudeme moct dovolit. Akorát pak už se vlastně nebudete mít ani kde vyjádřit, jelikož všechny sociální sítě budou pod šílenou cenzurou a každý druhý příspěvek vám zablokují či smažou za nevhodný obsah. Což už se vlastně děje i teď, i když žádný nevhodný obsah nesdílíte. Well done! Pojďme všichni slavit, že ANO nebylo ve volbách první, ale hned po SPOLU obsadí největší počet křesel a premiér pravděpodobně zůstane nadále stejný. Opravdu obrovský důvod k oslavám!

Za mě je tahle situace daleko horší než jaká kdy byla do teď. A celé tyhle volby, volební kampaně, kalkulačky a předběžné studie beru jako jeden velký podvod na lidi. Na ty s klapkami na očích. 

corona, crime, and memes image

Kdy že budou další volby?? ...


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Předávání cen Anděl 2020

 " Ceny Anděl jsou hudebními cenami České hudební akademie, které se udílejí od roku 1991."  Podle této úvodní věty, kterou se samotné ceny Anděl prezentují, to vypadá na ceny na úrovni. Ceny, které mají váhu, když hudebníky posuzují samotní hudební akademici a ne žádní fanoušci, kteří pouze z čisté lásky posílají hromady hlasů svému oblíbenci bez ohledu na hudební stránku věci. Včera proběhl 30. ročník udělování těchto cen. A mě k této "prestižní" ceně a události napadá jen jedna otázka:  "Co to sakra mělo znamenat?!" ... Jsem člověk, který hudbu miluje. Téměř v každém hudebním žánru mám svého oblíbence. Ať dělám jakoukoliv činnost, trpím, když mi u ní nehraje žádná hudba. Bez hudby v uších mě vlastně ani pořádně nic nebaví. Ať píšu, řídím, cestuji, cvičím, běhám, bruslím, jezdím na kole, uklízím, vařím, medituju, přemýšlím, povídám si, jsem na večírku, vždycky musí hrát hudba. Jakmile je ticho, jsem z něj nervózní a nesvá. Neumím zpívat a ani hrát na žád

Den sv. Valentýna

 Láska. Emoce, kterou každý hledá. V druhých. Ve všem, co ho obklopuje. V sobě. Každý po ní touží. Každý ji chce zažít. Prožít. Ochutnat. Cítit. Potěšit a uspokojit všechny své smyslové orgány současně. Najít svou spřízněnou duši. Cítit uvnitř propojení a souznění dvou duší. Dvou rozdílných těl. Vzrušení. Chemii. Energii. Cítit třepotající se křídla pomyslných motýlků v břiše. Každý touží po totálním pobláznění mysli někým druhým. Propadnout té posedlosti. Oddat se druhému člověku. Odkrýt všechna svá tajemství. Sundat tu svou masku, kterou nosíme každý den, abychom ochránili svá srdce. Dělat bláznivé věci, které by nikdy dřív neudělal. Ani by ho zřejmě nikdy dřív nenapadly.   Když se člověk zamiluje, často posluchá, že se změnil. Často to zní jako výčitka, že zapomněl na něco, co měl rád před tímto zamilováním se. Činnosti. Lidi. Priority. Místo pochopení a přání štěstí, tak vzniká propast mezi před zamilováním se a po zamilováním se. Výčitky. Přemýšlení. Uzavírání se do sebe. Zpochyb